2022. júl. 6.

Tájékoztatás a felnőttek oktatásáról

Pénzügyi-számviteli ügyintéző szakmára várjuk a felnőttek jelentkezését. Megfelelő számú jelentkező esetén indul a képzés.

Vár a Kada

A Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum a felnőttek oktatása keretében  az alábbi szakmák képzését indítja:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző

Az oktatás kedden, szerdán és pénteken 15.00-19.15-ig tart.

A képzés kellő számú jelentkező esetén 2023. szeptemberében indul.

Mindkét szakma a gazdálkodás és menedzsment ágazat képzése, amely technikus szintű szakképzettség megszerzésével zárul.

A képzések ingyenesek az első két alapszakma megszerzése esetén. A két alapszakmába nem számít bele a korábban elvégzett OKJ-s képzés, se a felsőoktatásban szerzett végzettség.

A szakmai vizsga: a 2019. évi LXXX. szakképzési törvény rendelkezik a szakmai vizsgáztatás általános szabályairól. A szakmai vizsga részei: interaktív írásbeli és projektfeladat. A vizsgára bocsátás feltétele a tanulmányi követelmények teljesítése. Eredményes szakmai vizsga esetén a tanuló szakmajegyzék szerinti szakképesítést igazoló bizonyítványt kap.

A jelentkezés menete:

Szakképző évfolyamainkra történő jelentkezéskor az érettségi bizonyítvány másolatát a jelentkezési laphoz csatolni kell. Szakképzésünkre az iskola titkárságán munkaidőben, vagy a kada@kecskemetiszc.hu címre küldött e-mailben  lehet jelentkezni.

Jelentkezési lap letölthető innen.

Felvételi követelmény: érettségi vizsga

Jelentkezési határidő: 2023. augusztus 4.

Van lehetőség online is jelentkezni. Az  ejelentkezes.e-kreta.hu  linkre kattintás után meg kell adni az iskola nevét, majd a képzés kiválasztása után a személyes adatokat.

Jelentkezzen most!